Služby a ceník

Vážení lékaři a klienti,
otevírá se Vám naše prezentace, která ve Vás možná vyvolá zájem o spolupráci s naší laboratoří. Naším cílem je dokázat, že protetická práce se dá dělat i v nadstandardní kvalitě za rozumnou cenu.

Máte na výběr → Buď práce vynikající, nebo levná.
Naším heslem je: Pokud chceš být úspěšný, vždy musíš dělat něco víc než ostatní.

Každá fáze výroby u všech prací je kontrolována p. Strnadem, jakožto 100% vlastníkem a ručitelem firmy, tudíž je zaručena konstantní kvalita výsledných prací. Jedním z nejdůležitějších faktorů spolupráce je komunikace, budeme Vám vděčni za každou připomínku, díky které nalezneme ve složitých případech společně úspěšné řešení. Úspěšné řešení je tedy skloubení funkčnosti a estetiky do celku tvořící hotovou protetickou práci. Základem pro estetiku je správný výběr barvy, což dokážeme nejlépe v podmínkách naší laboratoře. Proto je z tohoto hlediska nejvhodnější návštěva klienta na našem pracovišti a individuální výběr a dobarvení (u keramických prací) náhrady.

Ke zhotovení metalokeramických náhrad jsme zkušenostmi dospěli k dlouhodobému používání skvělého materiálu IVOCLAR IPS InLine (www.ivoclarvivadent.com). Keramiku od tohoto výrobce zpracováváme i na bezkovové konstrukce.(Zirkon-oxid a Lithium disilikát IPS e.max Press). Tento materiál nabízí vynikající schopnosti napodobit barevně přirozený chrup a několikaleté zpracovávání nám dává možnost plně využít jeho schopnosti pro Váš dokonalý pocit z protetické náhrady. Věříme, že zkušenosti získané na několika školení , které absolvujeme v několika úrovních, se efektivně projeví ve výsledné práci. Ekonomičtější alternativu k systému E.max nabízíme zhotovení inlay, onlay, overly z vysoce plněného materiálu Enamel Hri.

 

Odvoz i dovoz práce z Vaší ordinace je zajištěn. Pro nás je v tomto ohledu výchozím bodem termín a čas dodání, který je možno individuálně domluvit. Protetická práce se tak dostane do Vaší ordinace přesně ve stanovenou dobu a nebude tak docházet ke ztrátám Vašeho a klientova času. Toto pravidlo je pro nás obzvláště důležité a natolik závazné, že jsme schopni případné nedodržení termínu a času sankcionovat ve vlastních řadách.

Důležité upozornění závěrem

Pro perfektní výsledek a následnou Vaši i klientovu spokojenost je nutná 100% spolupráce ve všech fázích výroby, včetně plánování a demonstrování případných úprav na studijních modelech. Proto bych se tímto přimlouval za kvalitní komunikaci s ordinací a eliminování případných problémů ihned v začátku fáze výroby.

Předejdeme pak společně „estetickým překvapením“ při zkoušce a následnému pracnému předělávání či upravování, což by mohlo mít vliv na včasnost dodání hotové práce, zejména v pracovně velice náročných měsících.

Děkujeme za pochopení. Na dobrou spolupráci s Vámi se těší Radim Strnad.
Ceník na požádání zašleme na email ve formátu PDF.

Naše poslední práce

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím