Profil firmy

Majitelem laboratoře je Radim Strnad.

Zkrácené Curriculum Vitae p. Radima Strnada

  • Narozen 1.2.1977 ve Zlíně, bydliště Kvítková 370, Zlín 76001
  • 1995 ukončení SZŠ v oboru zubní technik
  • 1995-2001 praxe v privátní zubní laboratoři ve Zlíně, Potoky 267
  • 2001-2005 zahájení privátní praxe ve výše uvedených pronajatých prostorech
  • 2005 zbudování a otevření vlastní, kvalitněji vybavené zubní laboratoře na ulici Kvítková 3643
  • 2012 otevření nové, prostornější a efektivnější zubní laboratoře na adrese Kvítková 475

Laboratoř byla otevřena ve zcela zrenovovaných prostorách v lednu 2012 a nachází se prakticky v centru Zlína, na rohu na ulice Kvítková a Dlouhá.

Svým moderním přístrojovým a materiálovým vybavením od renomovaných zahraničních firem, naprosto odpovídá i těm nejvyšším požadavkům kladeným na zubní laboratoř v dnešní době.

Nyní pracují v laboratoři zubní technici se specializací na fixní protetiku. Pracuje se podle nejmodernějších metod, při striktním dodržování veškerých návodů výrobců. Protože pouze takto lze dnes odevzdávat opravdu kvalitní práce. Pracovníci si také pravidelně zvyšují svou odbornost návštěvami vzdělávacích školení.

Dlouhodobě zhotovujeme vysoce estetické práce z keramického materiálu fy www.ivoclarvivadent.com.  V současné době je již samozřejmostí zhotovování celokeramických náhrad. Můžeme tedy nabídnout, také alternativu ke kovové konstrukci a to ZirkonOxid nebo systém e.max Press.(Lithium disilikát).

Naše poslední práce

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím